Підготовка до школи з казковим другом

Голосом та діями якого керує професійний викладач
Дитина бачить вчителя у вигляді казкового персонажа, завдяки чому відсутній стрес від спілкування з незнайомим дорослим, зростає мотивація до навчання і матеріал засвоюється швидше.
Для дітей 4-6 років
Індивідуальні уроки онлайн
Тривалість уроку 30 хвилин
Сучасні технології освіти

Програма

Bідповідає вимогам "Нової Української Школи (НУШ) та включає навчальні стандарти, які допоможуть дитині не розгубитися в першому класі під час освоєння нових знань та вмінь.
Формат занять
Міні-казки та ігрова інтерактивна діяльність де дитина вивчаж цифри та геометричні фігури, вирішує завдання на розвиток пам'яті, мислення та уваги. Вивчає букви, основи фонематичного аналізу та складового читання.
Індивідуальні уроки
Вчитель приділяє увесь час тільки вашій дитині, адптує програму з урахуванням її знань та особливостей, шукає підхід, який гарантує засвоєння нових знань та комфортне навчання.
Викладачі
Вміють втримати увагу дитини, турботливі, уважні та веселі. Кожен викладач володіє сучасними освітніми методологіями та має досвід роботи з дітьми.
Для батьків
Після кожного уроку вчитель надсилає вам зворотній зв’язок про успіхи дитини, а також проводить регулярний зріз знань за пройденим матеріалом.

Захопливе навчальне середовище

Заняття проходять в інтерактивному додатку, розробленому спеціально для дитячого навчання сумісно з психологами та методистами
Казковий персонаж
Казковий персонаж може демонструвати емоції та особливий голос, що допомогає утримаи дитину в діалозі та повернути до теми уроку
Малювання на екрані
Малювання на екрані та об’єкти під кожну тему уроку дозволяють підтримувати діалог навіть коли дитина не має достатньо сформованої мови.
Нагороди та ефекти
Нагороди та ефекти заохочують дитину, підтримують інтерес та мотивують проявляти активність на уроці.

Викладачі

Вчитель приділяє увесь час тільки вашій дитині, адптує програму з урахуванням її знань та особливостей, шукає підхід, який гарантує засвоєння нових знань та комфортне навчання.

Усі викладачі володіють сучасними освітніми методологіями. Кожен фахівець проходить навчання за нашою унікальною методикою і регулярне підвищення кваліфікації.

Вартість уроків

3 місяці
6720 грн
замість 12000 грн
24 заняття 2 рази на тиждень
1 місяць
3200 грн
замість 4000 грн
8 занять 2 рази на тиждень
1 урок
500 грн
Ми повернемо грощі за всі уроки, якщо дитині не сподобається перший урок
*Не діє для оплати 1 уроку.

Чому діти та батьки люблять MaPanda

Інтерактивна платформа
Наш застсунок має безліч інструментів, щоб зацікавити дитину та пояснити тему уроку на відміну від більшості інших платформ для онлайн спілкування, які не враховують особливості дитячого навчання.
Марина
мати Ярослава, 5 років
Bін сам займається, це його ініциатива. Чекає заняття, питає коли персонаж подзвнить. Цікава інформація, легка подача. Дитині подобається розмовляти, персонаж його слухає, він щось розповідає. Тут моя дитина більше розмовляє. В нього за день накопилось того, чим він хоче поділитись. Його друзі не поруч, але він хоче поділитись, і це бажання реалізує з персонажем.
Заняття за вашим графіком
Не потрібно чекати початку курсу, обирайте зручний день та час навчання і займайтесь навіть від сьогодні. Все, що потрібно - це тихе місце і зручний для дитини девайс.
Ольга
мати Юлії, 4 роки
Класно, що кожен урок не подібен до іншого. І не стає скучно дитині. Уроки різної складності, напрямку, мені подобається. В мене такий вік у дитини, що можна ще насолодитись самим процесом навчання, тайним другом, спілкуванням. Дитина розповідає, що було на уроці. Наприклад про кисень розказувала нам з татом.
Соціалізація дитини
Відкрита комунікація з персонажем сприяє довірливій атмосфері, що сприяє розвитку комунікативних та когнітивних навичок навіть у дітей зі складнощами в комунікації.
Олена
мати Микити, 6 років
Він не все відповідає на заняттях, але він сам бере і пише. У нього немає посидючості, він не завжди зосереджений, але це вік. Він розповідає те, що було на уроці всім іграшкам. Малює нам з татом серця "я тебе люблю". Просить писати з ним літери, ми купили йому планшет для малювання світлом, і він сам приходить, просить допомогти літери писати. Так, він десь плутається, але ми це "пробігаємо". Чесно сказати, я дуже задоволена.
Без зубріння
Згадайте свого шкільного вчителя! «Сядь, встань, вчи, перекажи, порахуй і не сперечайся!» Ми проти такого підходу! Для нас важливо сформувати у дитини цікавість до навчання.
Анна
мати Уляни, 5 років
Мої сподівання справдились, бо в мене 10 років педагогічного стажу. І я більш націлена на навчання через гру, коли задіяні оби дві півкулі. Ви дуже багато використовували різних ігор, і ми реально бачили результат. Невимушене навчання, але дитина потім розповідає бабусям і дідусям.

ХОЧЕТЕ СПРОБУВАТИ?

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про про курс та зробити життя вашої дитини трохи чарівнішим.
Thank you! Your application has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.